Hurdacılar Sitesi ivedik Ankara Hurda Alımı


Türkiye genelinde

Her Türlü HURDA ALIMI YIKIM İŞLERİ

Bina Yıkımı Hafriyat Molozu Nakliyesi Yapılır.

Bina ve İş Yeri İçi Tadilat Yıkım Kırım Söküm Hizmeti Verilir.

Gsm: 0535 712 20 82

Aşağıdaki hurda malzemelerin Alımı Yapılır.

Buhar Kazanı,Kalorifer Kazanı, Fueloil Tankı, Brülör satışı yanında Kalorifer Kazanı ve Yakıt Tankı Kesim İşleri ve bilimum hurda , bakır , sarı , aliminyum , çinko , kurşun , tutya , kablo alım satım hizmeti yapmaktayız.

Geri kazanımlı hurda, birinci ve ikinci el ürünler konusunda faaliyet göstermektedir.Firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için bir telefon uzağınızdayız sizlere hizmet için bekliyoruz.

16. METAL VE PASTİK SANAYİ VE GERİ DÖNÜŞÜN TEKNOLOJİLERİ;

a.  Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.

b.     Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak

c.      Her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak.

d.     Her tür metal hurda, demir çelik ve renkli metallerin ve mamullerinin alım satımı. Geri dönüşümlü atıkların alım satımı ve değerlendirilmesi. Elektronik ve elektrik hurdaları ve 2. el ürünleri alım satımı. Hasar görmüş hatalı ve defolu ürünlerin, İnşaat sektöründe kullanılan donanım ve araçların hurdalarının alım satımı.

e.     Çelikhane ve yüksek fırın atıkları olan cürufunun işlenmesi, kırılması. İçerisindeki metallerin ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması. Bunların alımı, satımı ithali, ihracının yapılması, Tıbbi atıkların toplanması, taşınması, sterilizasyonunun yapılması, zararlılık etkisinin giderilmesi, parçalanması, bertaraf tesislerine taşınması, toplanması ve bertaraf edilmesini yapmak.

f.       Değerlendirilebilir atıklar konusunda sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilmesi. Çevrenin korunması, toplumsal gelişim ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla geri kazanım sistemi kurmak. Ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda faaliyette bulunmak. Yasal altyapı çerçevesinde kaynağında toplama, ayırma ve geri dönüşüm uygulamalarının ülke genelinde yapılması, yayılması için yerel yönetimlerle işbirliği yapmak.

g.     Maden eritme ocakları, çelik fırınları, haddehane makineleri ve bitirme haddelerinin işletilmesi. Külçe, blok veya diğer dökme demir (pik demir) ve aynalı demir (spiegeleisen) üretimi. Demir alaşımlarının imalatı, Demirin ve diğer sünger demir ürünlerinin doğrudan indirgenmesi yoluyla demir çelik ürünlerinin imal edilmesi; elektroliz veya diğer kimyasal süreçler uygulanarak istisnai saflıkta demir üretilmesi.

Demir ya da çelik hurdaların yeniden eritilmesi. Kütük veya diğer birincil formlarda çelikten mamul ve yarı mamuller üretilmesi. Çelikten sıcak veya soğuk çekilmiş yassı hadde ürünleri, sıcak haddelenmiş açık profil, sıcak haddelenmiş bar ve çubukların üretilmesi, açık profillerin üretimi. b.y.s. ana demir ve çelik ürünleri ile demir alaşımları imalatı.

Çelikten tüpler, borular, içi boş profiller ve benzeri bağlantı parçalarının imalatı, Barların soğuk çekilmesi, dar şeritlerin soğuk haddelenmesi. Soğuk şekillendirme veya katlama, Tellerin soğuk çekilmesi

Değerli ana metallerin, metal alaşımların ve yarı işlenmiş değerli metallerin üretimi. Ana metallerin gümüş, altının, platin veya platin grubuna ait metallerle kaplanması. Alüminyum, kurşun, bakır, çinko ve kalay üretimi. Demir dışı diğer metallerin üretimi.

    Alüminyum ve demirden her türlü radyatör ve petek üretimi, Profil korkuluk ve boruların enjeksiyon yöntemi ile üretilmesi.

Nükleer yakıtların işlenmesi. Demir döküm, Çelik, dökme hafif metallerin, diğer demir dışı metallerin dökümü. Bys, demir içeren ve demir içermeyen yarı işlenmiş metal ürünlerin toptan ticareti.

Demir içeren ve demir içermeyen yarı işlenmiş metal ürünlerin toptan ticareti. Yüksek oranda demir içeren cevherlerin madenciliği. Demir, krom, nikel, alüminyum ve diğer madenlerin işlenmesi bu cevherlerinin zenginleştirilmesi ve topak halline getirilmesi. Bunların tesisleri kurmak ve işletmek. Demir, krom, nikel, alüminyum ve diğer madenleri içeren ve içermeyen diğer maden cevherlerinin toptan ticaretini yapmak.

Toplama, sıralama, ayırma, tekrar kullanılabilecek kısımları elde etmek amacıyla kullanılmış malları sökme, paketleme ve tekrar paketleme, depolama ve dağıtma dâhil, metal ve metal olmayan atık ve hurdalar ile yeniden dönüştürülebilir malzemelerin toptan ticareti

Metalin dövülmesi, preslenmesi, baskılanması ve yuvarlanması, Lazer ışınlarının kullanılması yoluyla metallerin kesilmesi veya üzerlerinin yazılması.

İnşaat demiri, çeliği, yassı metal ve ürünlerinin toptan ve perakende ticaretini

Yapmak.

h.     Her türlü madeni yağ, makine yağı, trafo yağı, redaktör yağı, gemi atık yağı, tezgâh yağları v.b gibi madeni yağların toplanması, taşınması, geçici depolanması, geri dönüşüm tesisleri kurup işletilmesi, çıkan ürünlerin satılması, alınması ve ticaretinin yapılması

i.        Ömrünü tamamlamış her türlü kamyon ve otomobil hurdası ve lastiklerinin toplanması, taşınması, geçici depolanması, geri dönüşüm işletmesi kurulması, işletilmesi, çıkan ürünlerin satılması, ticaretinin yapılması, geri kazanılması, bertaraf edilmesi, ithalat ihracat ve transit geçişinin yapılması.

                  PLASTİK, PVC, KAUÇUK MADDELERİNİN ÜRETİMİ VE SATIŞI

Plastik kapılar, pencereler, çerçeveler, panjurlar, güneşlikler, süpürgelikler (PVC`den olanlar dahil). Plastik tanklar, rezervuarlar (depolar) Rulo ya da karo vb. şekilde plastik zemin, duvar ya da tavan kaplamaları Plastikten sıhhi ürünler Vinil, yer döşeme malzemesi gibi esnek yer kaplamalarının imalatı Plastik suni taş imalatı, Plastik sofra takımları, mutfak takımları ve tuvalet eşyalarının,  Çeşitli plastik ürünlerin imalatı ve b.y.s. diğer plastik ürünlerin imalatı, alımı, satımı ithalini ve ihracını yapmak.

Araçlar, donanımlar, hareketli makineler, uçaklar, oyuncaklar, mobilyalar Ve Diğer kullanımlar için tekerlek lastiği imalatı, İç lastik imalatı, değiştirilebilir dış lastik(lastik tabanı), lastik yanakları, lastiklerin kaplanması için sırt geçirme şeritleri ve benzerlerinin imalatı, Lastiğin yeniden işlenmesi ve sırt geçirilmesi.

Doğal veya sentetik kauçuk ürünleri imalatı, (vulkanize edilmemiş, edilmiş veya sertleştirilmiş). Borular, pipetler, hortumlar, Kauçuk taşıma veya kasnak bağları ya da kayışları Kauçuk hijyenik ürünler: gebelik önleyici prezervatifler, emzikler, sıcak su torbaları, biberonlar vb. Kauçuk tabanlar ve ayakkabıların diğer kauçuk parçaları Kauçuktan halka, bağlantı parçaları ve contalar, b.y.s. diğer kauçuk ürünleri imalatı.

Plastikten yarı mamul ve mamul plastik ürünlerin imalatı. Selefon film, şerit veya levha, Plastik ambalaj malzemesi imalatı. Plastik, kauçuk, tekstil elyaf ve diğer ara ürünlerin vb maddelerin toptan ticareti yapmak.

 ”Ankara Muhtelif iş makinesi ve muhtelif araç parçaları, kompresör, jeneratör, traktör ve traktör kepçe, karkas vasfında dış lastik, elektrik elektronik malzeme, muhtelif alüminyum ve alüminyum talaşı, dizel ve benzinli motor, muhtelif malzeme, dinamo mil ve yatakları, yağlı tip trafo ve trafo parçaları, pik, paslanmaz, devre kesici, elektrik panosu, karışık tel, motorbisiklet-bisiklet, inşaat demiri, tır dorsesi, ahşap, elektrik sayacı, manganlı demir çelik, tezgah, çelik talaşı, araç koltuğu, bakır radyatör, santrifüj, demirli antimunlu kurşun ve pirinç hurdası, radar malzeme hurdası, asfalt ve fuel-oil tank hurdası, tank kazan, tank palet takozu, PVC boru, Demir Çelik boru (spiral dikişli), demir çelik saç (özel kalıp), kare kesitli profil ile yuvarlak demir çelik malzeme, imha artığı demir çelik malzeme, mühimmat püsüsü ve antitank mayın kapağı demir çelik hurdaları.”